Wyszukiwarka
Darmowa dostawa!

Poczta Polska - Kurier 48
Dla zamówień od 200 zł.

PRACA W SANBIOS

POSZUKUJEMY:

1.  Przedstawiciela z terenu woj.Wielkopolskiego

Regionalny przedstawiciel handlowy na teren: województw: wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, zachodnio-pomorskie

2. Przedstawiciela z terenu woj. Łódzkiego

Regionalny przedstawiciel handlowy na teren województw: wielkopolskie, lubuskie, łódzkie, zachodnio-pomorskie

Zakres obowiązków:
realizowanie planów sprzedażowych
samodzielnie praca na powierzonym terenie,
fachowe doradztwo produktowe,
aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów, wprowadzanie nowych produktów na rynek,
dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku Polskim,
codzienne raportowanie wyników.
Oczekiwania wobec kandydatów:
wykształcenie wyższe,
mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju,
predyspozycje osobowościowe: samodzielność, wysokie zaangażowanie, koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów, konsekwencja i zdecydowanie, umiejętność pracy pod presją, wysoka kultura osobista,
prawo jazdy kat. B.,
długoletnia praktyka w swobodnym poruszaniu się samochodem na rozległym obszarze, dobra obsługa komputera (MS Office).
Oferujemy:
umowa o pracę,
pracę w stabilnej firmie nastawionej na najwyższą jakość,
narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

Cv prosimy kierować na adres e-mailowy : sanbios.2005@o2.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Aplikacje w postaci CV  wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Dodaj link do:
  • facebook.com